N asze przedsiębiorstwo dysponuje flotą 17 autotransporterów. Są to nowoczesne i niezawodne zestawy, przystosowane do przewozu samochodów o praktycznie każdych gabarytach. Posiadamy ciągniki siodłowe marek Mercedes i Scania, natomiast zabudowy naczep noszą logo takich firmy jak Lohr, Rolfo, Eurolohr oraz Rimo, stanowiących absolutną czołówkę producentów sprzętu spedycyjnego.

Wszystkie nasze samochody spełniają normy standardów Euro5 i Euro6. Dodatkowo autotransportery przygotowane są do podejmowania ładunków bezpośrednio u producentów samochodów, co również wiąże się ze spełnieniem wysokich norm technicznych.

 

Nasza flota objęta jest programem monitoringu GPS, dającego możliwość obserwacji położenia autotransporterów w czasie rzeczywistym

Dodatkowo wszystkie auta i ich ładunki są chronione przez naszego partnera – firmę Juwentus. Firmowy dział spedycji jest w ciągłym kontakcie z kierowcami, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować trasę i metody działania do dynamicznie zmieniających się warunków na trasie.

Autotransportery firmy Transhad pokonują tysiące kilometrów miesięcznie, dlatego niezwykle ważną dla nas kwestią jest ich sprawność techniczna i regularny serwis. Zestawy wyjeżdżają w trasę tylko wtedy, gdy jesteśmy absolutnie pewni, że nie stanowią zagrożenia dla ładunku oraz innych uczestników ruchu drogowego. Bezpieczeństwo naszych pracowników oraz powierzanego nam towaru jest dla nas niezwykle ważne.

Bardzo ważną kwestią jest posiadanie wysoce wykwalifikowanej kadry kierowców. Firma Transhad może pochwalić się współpracą z profesjonalnie przygotowanymi kierowcami, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w transporcie. Dzięki temu wszystkie nasze transporty są właściwie zabezpieczone i przygotowane do przewozu, co stanowi gwarancję bezpiecznego i terminowego dotarcia ładunku do celu.

 

Zobacz przykładowe załadunki

Zobacz opcjonalne przykłady rozmieszczenia i możliwości załadunku samochodów na naszych autotransporterach.