F irma Transhad specjalizuje się w przewozie samochodów osobowych, van oraz busów na terenie całej Europy. Do Państwa dyspozycji oddajemy 17 nowoczesnych i niezawodnych autotransporterów wraz z zespołem doświadczonych pracowników. Nasze samochody spełniają wszystkie wymogi, począwszy od standardów Euro6 i Euro5, jak również wytyczne potentatów w branży produkcji samochodów, takich jak chociażby Volkswagen czy Mercedes.
 

Możemy pochwalić się kadrą wyspecjalizowanych pracowników, którzy są profesjonalistami w każdym calu

Dzięki zdobytemu doświadczeniu powierzony nam ładunek zawsze dociera na miejsce w ustalonym terminie i w nienaruszonym stanie. Nasi pracownicy są również przygotowani do podjęcia ładunków niestandardowych, uciążliwych, jak na przykład samochody uszkodzone bądź o dużych gabarytach. Dodatkowo dysponują wiedzą pozwalającą na przeprowadzenie załadunku bezpośrednio od producentów samochodów, według wysokich standardów panujących podczas takich przedsięwzięć.
 

Oferujemy Państwu opiekę i fachowe doradztwo

Nasz dział spedycji z chęcią odpowie na wszelkie pytania dotyczące transportu oraz zaproponuje najkorzystniejsze rozwiązania. Naszym celem jest realizacja zamówienia na możliwie najwyższym poziomie.

 

Zachęcamy do współpracy wszystkich przedsiębiorców, którzy cenią sobie profesjonalizm, wysokie standardy wykonywanych usług oraz fachowe doradztwo i opiekę nad powierzonym nam transportem. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas największą nagrodą.